تاج گل لوکس

 

 تیترهای مطالب این صفحه:

 ✔ تاج گل لوکس چیست؟✔  تاج گل لوکس چگونه تزئین می‌شود؟↓
✔ انواع تاج گل لوکس↓
✔ تفاوت تاج گل لوکس و معمولی↓
✔ تاج گل لوکس 2020↓
✔ قیمت تاج گل لوکس↓

 

‌تاج گل لوکس

در صورتیکه امکان حضور در مراسم عروسی، جشن‌ها، افتتاحیه و ختم را ندارید، جای نگرانی نیست، شما می‌توانید با خرید تاج گل  لوکس  و ارسال آن،  این غیبت را به سادگی جبران کنید.

تاج گل لوکس چیست؟

از گذشته تا به امروز گل جایگاه خاصی در مراسم عروسی، جشن‌ها و بخصوص ختم و عزا داشته. تاج گل علاوه ‌بر رساندن پیام همدلی، آرامش و زیبایی را نیز هدیه می‌کند. برای عده‌ای لوکس و گران بودن تاج گل بسیار مهم بوده. انواع تاج گل معمولا برای مراسم افتتاحیه، همایش، عروسی، ترحیم و ختم و تسلیت تهیه می‌شوند، که به علت خاص بودن آن، امروزه طرفداران زیادی داشته و افراد زیادی تصمیم دارند تا با یک دسته گل لوکس تبدیل به فردی منحصر به فرد در آن مجلس گردند

تاج گل لوکس چگونه تزئین می‌شود؟

انواع دسته گل‌ها به‌طور معمول بر اساس مراسم مورد نظر، سلیقه و سفارش مشتری و گل‌های موجود در آن فصل تزیین می‌شوند. اما در برخی مواقع می‌توان گل‌هایی که در آن فصل موجود نیستند را، در تزیین تاج گل خود با هزینه بیش‌تری داشته باشید. در تزیین اکثر تاج گل‌های لوکس به‌جای سه پایه چوبی و شاسی چوبی از سه پایه فلزی استفاده می‌شود که نسبت به سه پایه چوبی قیمت بیش‌تری را باید بپردازید.

در دسته گل لوکس گل‌های گران قیمت و بسیار زیبا و مسحور کننده استفاده می‌شوند که از آن‌ها می‌توان گل‌های لیلیوم، ارکیده، استر و آنتوریوم را نام برد. این گل‌ها جلوه‌ای زیباتر به دسته گل بخشیده و شایان ذکر است که در ایران قیمت بیشتری دارند و جزو گل‌های لوکس محسوب می‌شوند.

تاج گل لوکس - رز تاج

انواع تاج گل لوکس

در برخی مواقع، شما می‌توانید برای تاثیر بیش‌تر پایتان را فراتر از حد معمول گذاشته  و برای خرید یک دسته گل لوکس و بسیار ارزشمند اقدام کنید. تاج گل‌ها بر‌اساس مراسمی که برای آن آماده می‌شوند دسته بندی خواهند ‌شد. انواع تاج گل عبارتند از: تاج گل افتتاحیه، تاج گل ترحیم و ختم، تاج گل تسلیت و تاج گل عروسی. همچنین انواع تاج گل براساس طبقات و طرح آن هم طبقه‌بندی می‌شوند: تاج گل یک طبقه تا سه طبقه‌ای، تاج گل فانتزی، شطرنجی، سلطنتی.

بیشتر بخوانیم:خرید باکس گل رز جاویدان

تفاوت تاج گل لوکس و معمولی

تفاوت دسته گل‌ لوکس یا سلطنتی با معمولی در در رنگ آمیزی گل‌ها، نوع گل ها و چیدمان آن‌ها است و این باعث میشود تا چشمگیر تر و زیباتر جلوه کنند. برگ آرایی شیک و حجیم در  دسته گل لوکس دو طبقه که چیدمان گل هایش بسیار پر پشت است فضای دو طبقه را کاملا پر نشان داده و جزو تاج گل‌های بسیار پرطرفدار برای مشتریان لوکس پسند است.

تاج گل لوکس 2020

هرساله مدل‌های مختلفی از دسته گل‌های لوکس به بازار می‌آیند، اما در سال ۲۰۲۰ گل‌هایی که در تزیین دسته گل‌های قدیمی به کار می‌رفت، به‌روز تر شده‌اند. گل‌های پر‌متقاضی سال ۲۰۲۰ شامل گل‌های لیلیوم، آنتوریوم و ارکیده هستند که از گل‌های گران قیمت و مجلل و چشم‌گیر سال ۲۰۲۰  محسوب می‌شوند. دسته گل اروپایی نمونه‌ای از دسته گل بسیار مجلل و لوکس پرطرفدار سال ۲۰۲۰ است که با تزیین و گل آرایی متفاوتی عرضه می‌شود. از مدل‌های دسته گل لوکس، دسته گل اروپایی طرفداران زیادی دارد که دلیل آن هم سادگی و در شیک و لوکس بودن و قیمت مناسب نسبت به چیدمان و تعداد گل‌های استفاده شده در آن است. تاج گل اروپایی برای مراسم ترحیم و ختم و همچنین برای همایش‌ها و غرفه آرایی نمایشگاه‌ها مناسب است.

قیمت تاج گل لوکس

قیمت تاج گل‌ها برحسب اندازه آن و تعداد شاخه گل و نوع گل استفاده شده در تاج گل قیمت گذاری ‌می‌شوند.

در برخی موارد، سفارش دهندگان می‌توانند نوع گل‌ها را با رنگ لباس، کیف، ماشین… خود ست کنند.

همانطور که اشاره کردیم، یکی از دلایل افزایش قیمت تاج گل، گل‌های استفاده شده در تزیین تاج گل است، که برخی از گران قیمت‌ترین گل‌هارا نام خواهیم برد.

گل لیلیوم، از گل‌هایی است که قیمت بالایی دارد و به‌عنوان بهترین گل در تزیین دسته گل‌ لوکس و مجلل به کار می‌رود. این گل به دلیل رنگ بندی متنوع، بسیار زیبا و چشم‌گیر است. این گل در برابر سرما مقاوم است، بنابراین مدت زمان بیشتری تازه می‌ماند. این گل شاخه‌ای بیست تا سی‌هزار تومان قیمت دارد.

گل ارکیده از گل‌های بسیار زیبا و شیک است که عضو همیشگی تاج گل‌ سلطنتی است و قیمتی حدود بیست تا سی‌هزار تومان دارد.

گل آنتوریوم برگ‌های پهن و مخملی دارد و با رنگ‌های زیبایش جلوه خاصی به تاج گل می‌دهد. قیمت آن حدود شاخه‌ای دوازده هزار تومان است.

گل استر یک گل ویژه و گران قیمت است و در کنار لیلیوم یا آنتوریوم، جلوه ویژه‌ای دارد.

نتیجه

اگر شما قصد دارید جزو آن دسته از افرادی باشید که می‌خواهند در مجالس بدرخشند و تاثیر عمیقی بر دیگر افراد حاضر در مجلس بگذارند، تاج گل‌لوکس می‌تواند بهترین انتخاب شما باشد. و حتی اگر شرایط رفتن به مجلس دعوت شده را ندارید می‌توانید با ارسال یک دسته گل لوکس همدردی و علاقه خود را به اطلاع صاحب مجلس برسانید و جای خالی خود را پرکنید.

تاج گل خوشه تاج گل خوشه تاج گل خوشه تاج گل خوشه تاج گل خوشه تاج گل خوشه تاج گل خوشه تاج گل خوشه تاج گل خوشه تاج گل خوشه تاج گل خوشه تاج گل خوشه تاج گل خوشه تاج گل خوشه تاج گل خوشه تاج گل خوشه تاج گل خوشه تاج گل خوشه تاج گل خوشه تاج گل خوشه تاج گل خوشه تاج گل خوشه تاج گل خوشه تاج گل خوشه تاج گل خوشه تاج گل خوشه

سوالات متداول

1تاج گل لوکس چگونه تزئین می شود ؟
انواع دسته گل‌ها به‌طور معمول بر اساس مراسم مورد نظر، سلیقه و سفارش مشتری و گل‌های موجود در آن فصل تزیین می‌شوند. اما در برخی مواقع می‌توان گل‌هایی که در آن فصل موجود نیستند را، در تزیین تاج گل خود با هزینه بیش‌تری داشته باشید. در تزیین اکثر تاج گل‌های لوکس به‌جای سه پایه چوبی و شاسی چوبی از سه پایه فلزی استفاده می‌شود
3انواع تاج گل چیست ؟
انواع تاج گل عبارتند از: تاج گل افتتاحیه، تاج گل ترحیم و ختم، تاج گل تسلیت و تاج گل عروسی
2انواع تاج گل بر اساس طبقات و طرح به چند دسته طبقه بندی می شود ؟
انواع تاج گل براساس طبقات و طرح آن هم طبقه‌بندی می‌شوند: تاج گل یک طبقه تا سه طبقه‌ای، تاج گل فانتزی، شطرنجی، سلطنتی.

باکس گل رز

 در این مطلب میخواهیم در مورد باکس گل رز و اینکه گل رز جاویدان چیست و چه عواملی بر طول عمر گل جاویدان تاثیر میگذارد بنویسیم، […]

دسته گل رز قرمز

   تیترهای مطالب این صفحه: ✔ معنی و نماد گل رز قرمز چیست؟↓ ✔ تاریخچه رز قرمز↓ ✔ گل های رز بر اساس تعداد چه معنی […]

تاج گل طبیعی

 تیترهای مطالب این صفحه: ✔ کاربرد تاج گل طبیعی ↓ ✔ انواع مدل تاج گل طبیعی ↓ ✔ نحوه ساخت تاج گل طبیعی↓ ✔ نکات ساخت↓ […]

سفارش آنلاین گل

 تیترهای مطالب این صفحه: ✔ سفارش آنلاین گل برای هر مناسبت↓ ✔ مزایای سفارش آنلاین گل↓ ✔ راحت بودن خرید گل در هر زمانی↓ ✔ تنوع […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *