تاج گل اروپایی


 تیترهای مطالب این صفحه:

 ✔ تاج گل اروپایی چیست؟✔  تاج گل اروپایی چگونه تزئین می‌شود؟↓
✔ انواع تاج گل اروپایی↓
✔ تاج گل اروپایی برای عروسی، نامزدی و ازدواج↓
✔ تاج گل برای تشییع جنازه↓
✔ تاج گل اروپایی برای مراسم و افتتاحیه↓
✔ تفاوت تاج گل اروپایی با تاج گل معمولی↓
✔ قیمت تاج گل اروپایی↓

در این مطلب میخواهیم همه ی اطلاعاتی که لازم است در مورد تاج گل اروپایی بدانیم را برای خوانندگان این مطلب ارائه کنیم.تاج گل‌ها یکسان به نظر‌ می‌رسند اما تاج گل‌های مختلف برای موقعیت‌های مختلف تهیه می‌شوند. رنگ‌های تاج گل اروپایی و گل‌هایی که در ساخت تاج گل به کار رفته نماد پیام خاصی است...

 

تاج گل اروپایی چیست؟

 

تاج گل اروپایی به طور سنتی از گل و برگ و علف بافته‌ می‌شود و نماد جشن در مراسم یا ادای احترام در مراسم تشییع جنازه، جشن و نمایشگاه است. گلدسته‌هایی که با بستن نوارهای پارچه‌ای کتان روی سر و گل روی آن ساخته‌ می‌شد، در مصر باستان بسیار رایج بود. در یونان باستان، به ورزشکاران، شاعران و سخنورانی که در بازی‌های المپیک مقام اول را‌ می‌گرفتند، تاج‌های گل ساخته شده از زیتون، کاج، لورن، کرفس یا برگ خرما به عنوان جایزه اهدا‌ می‌شد. عاشقان جوان برای ابراز احساساتشان تاج گل به عزیزانشان‌ می‌آویختند. در رم نیز، به مقامات دولتی و کسانی که از جنگ برمی‌گشتند، تاج‌های گل به عنوان افتخار اهدا‌ می‌شد. در ایتالیا، با دوره رنسانس، رسم حمل تاج گل در جشنواره‌ها احیا شد. در انگلستان ویکتوریا، هنگام اعیاد، تاج گل با صندلی میهمان بزرگداشت برگزار‌ می‌شد و از همان ابتدا تاج گل‌ها معنای مذهبی داشتند. در متن اساطیر یونان و روم از تاج گل به عنوان نمادی از افتخار یاد‌ می‌شود.

در طول کریسمس در شمال اروپا، ایالات متحده آمریکا و کانادا، آویختن گلدسته‌هایی که از برگ درختان و انواع توت‌ها که مقدس به حساب‌ می‌آیند، به عنوان یک وسیله زینتی، رسمی معمول است. آویختن تاج گل برای درگذشت خانواده درگذشتگان برای نشان دادن عزاداری و یا گذاشتن یک تاج گل به معنای تداوم زندگی بر روی قبر نیز عرفی است که در همه جای دنیا مرسوم است.

تاج گل اروپایی چگونه تزئین می‌شود؟

 

بیایید در مورد نحوه ساخت و تزئین تاج گل اروپایی صحبت کنیم. در واقع، ما گزینه‌های مختلفی را برای تزئین تاج گل در نظر داریم. اما بطور معمول تاج گل اروپایی حلقه مانند است و برای تزئین چنین تاج گلی نیاز به پایه و صفحه دایره‌ای داریم. برای تزئین زمینه کار را با اسفتج پوشش می‌دهیم و با استفاده از شاخه‌های گل، سیم‌های مفتولی، تور و روبان مدل مورد نظر را پیاده می‌کنیم. برای پر تر نشان دادن تاج گل می‌توان از گل‌های ریزی مانند لیسیانتوس و گل عروس استفاده کرد. شاخه و برگ نیز از اجزای اصلی تاج گل اروپایی است.

تاج گل اروپایی

 

انواع تاج گل اروپایی

 

تاج گل‌های مختلف را‌ می‌توان در مراسم نامزدی، عروسی، افتتاحیه، مراسم و تشییع جنازه تهیه کرد. اگرچه در نگاه اول همه تاج گل‌ها یکسان به نظر‌ می‌رسند اما تاج گل‌های مختلف برای موقعیت‌های مختلف تهیه می‌شوند. رنگ‌های تاج گل اروپایی و گل‌هایی که در ساخت تاج گل به کار رفته نماد پیام خاصی است که حتما باید رعایت شود. هنگام انتخاب این تاج گل ها برای ارسال به عزیزان خود، باید به موارد زیادی توجه کنید. تاج گل‌های تشییع جنازه و عروسی با هم تفاوت‌هایی دارند.  بیایید انواع تاج گل اروپایی را بررسی کنیم.

 

بیشتر بخوانیم: تاج گل نمایشگاه چیست؟

 

تاج گل اروپایی برای عروسی، نامزدی و ازدواج

 

عروسی، نامزدی و ازدواج به عنوان روزهایی بسیار عاشقانه و احساسی شناخته‌ می‌شوند. در این روزهای خاص باید از گل‌های که نماد عاشق و ظرافت هستند استفاده شود. گل‌هایی که در عروسی‌ها فرستاده‌ می‌شوند به طور معمول فرفورژه کلاسیک هستند. فرفورژه به طور معمول با گل رز، گل ارکیده و گل مروارید تهیه‌ می‌شود که عاشقانه هستند. تاج‌های گل کوچک‌تر می‌توانند برای نامزدی و عروسی ارسال شوند. از آنجا که تاج گل شما باید در سالن‌های بزرگ، خارج از منزل و عروسی‌ها، که مراسم پر ازدحامی است، قابل توجه باشد، باید انتخاب درستی انجام دهید. وقتی‌ می‌خواهید، عزیزانتان احساس کنند که کنار آن‌ها هستید، می‌توانید برای آن‌ها تاج گل اروپایی ارسال کنید.

 

تاج گل برای تشییع جنازه

 

تشییع جنازه‌ها، روزهای غم انگیزی است که ما باید از عزیزانمان حمایت کنیم. گلدسته‌هایی برای این مراسم مناسبند که نشان دهند شما درد آنها را احساس‌ می‌کنید. برخلاف گل‌های تاج گل عروسی، از پس زمینه سیاه یا تیره برای تاج گل‌های تشییع جنازه استفاده‌ می‌شود. تاج گل به این معناست که شخصی که تاج گل را ارسال‌ می‌کند، درد و احساسات خود را با شخص رنج دیده تقسیم‌‌ می‌کند. تاج‌های گل ترحیم نیز به گونه‌ای طراحی شده‌اند که آرزوی تسلیت شما را منعکس کنند.

 

تاج گل اروپایی برای مراسم و افتتاحیه

 

اگر‌ می‌خواهید به مناسبت‌های خاص مانند افتتاحیه و مراسم به دوستان و عزیزان خود تبریک بگویید، اگر‌ می‌خواهید به آنها هدیه دهید که باعث شود آنچه شما فکر‌ می‌کنید احساس کنند، این تاج گل انتخاب خوبی است.  وقتی تاج‌های گل را که در این مواقع خاص برای آنها ارسال‌ می‌کنید نماد این است که شما از دستاوردهای آنها حمایت‌ می‌کنید، به آنها اعتقاد دارید و همیشه از آنها حمایت‌ می‌کنید.

روی تاج گل اروپایی،‌ می‌توانید پیامی بنویسید که بیانگر پشتیبانی شما از عزیزانتان است. همچنین‌ می‌توانید پیامی اضافه کنید که احساسات شما را به بهترین وجه در تاج گل بیان کند. با ارسال تاج گل اروپایی مختلف برای حمایت از عزیزانتان در سخت ترین شرایط و یا تقسیم خوشبختی آنها در بهترین اوقات، حمایت خود را نشان دهید.

 

تفاوت تاج گل اروپایی با تاج گل معمولی

 

تاج گل اروپایی و مدرن به علت گل آرایی هنرمندانه و دیزاین متفاوت با تاج گل معمولی، از استقبال و فروش بیش‌تری برخوردار است. علت پرطرفدار بودن این تاج گل ها نسبت به تاج گل معمولی، سادگی و در عین حال شیک بودن و قیمت بسیار مناسب نسبت به چیدمان و تعداد گل‌های استفاده شده در تاج گل است.

 

قیمت تاج گل اروپایی

 

قیمت هر کدام از این تاج گل ها نسبت به اندازه پایه گل و تعداد شاخه گل‌های استفاده شده و سایز تاج‌ها بین ۴۰ هزار تا ۱۲۰ هزار متغیر است و طبق قیمت روز بازار گل محاسبه‌ می‌شود.

 

نکته پایانی

 

تاج‌ گل اروپایی نمایندگی شما در لحظات شاد و غم انگیز خواهد بود. در دسته گل‌های تاج گل؛ بسیاری از محصولات با کیفیت وجود دارند که‌ می‌توانید انتخاب کنید تا تبریک‌های خود را به محلی که نمی‌توانید در آن حضور داشته باشید ارسال کنید، و به ایت ترتیب حتی اگر نمی‌توانید در مراسم مختلف مانند بزرگداشت و جشن در آنجا باشید، حداقل نام خود را نشان دهید که همیشه دوستان خود را در سخت ترین روزها حمایت خواهید کرد. تاج گل با طراحی‌های شیک و زیبا با استفاده از رنگ‌های مختلف از انواع گل‌ها مانند ژربرا، گل میخک گزینه مناسبی برای ارسال است.

تاج گل اروپایی چگونه تزیین می‌شود؟

تاج گل اروپایی حلقه مانند است و برای تزئین چنین تاج گلی نیاز به پایه و صفحه دایره‌ای داریم. برای تزئین زمینه کار را با اسفنج پوشش می‌دهیم و با استفاده از شاخه‌های گل، سیم‌های مفتولی، تور و روبان مدل مورد نظر را پیاده می‌کنیم.

تاج گل اروپایی با تاج گل های دیگر چه تفاوتی دارد؟

علت پرطرفدار بودن این تاج گل ها نسبت به تاج گل معمولی، سادگی و در عین حال شیک بودن و قیمت بسیار مناسب نسبت به چیدمان و تعداد گل‌های استفاده شده در تاج گل است.

تاج گل اروپایی چه بازه قیمتی دارد؟

قیمت هر کدام از این تاج گل ها نسبت به اندازه پایه گل و تعداد شاخه گل‌های استفاده شده و سایز تاج‌ها بین ۴۰ هزار تومان تا ۱۲۰ هزار تومان متغیر است و طبق قیمت روز بازار گل محاسبه‌ می‌شود.

سفارش آنلاین گل

 تیترهای مطالب این صفحه: ✔ سفارش آنلاین گل برای هر مناسبت↓ ✔ مزایای سفارش آنلاین گل↓ ✔ راحت بودن خرید گل در هر زمانی↓ ✔ تنوع […]

باکس گل رز

 در این مطلب میخواهیم در مورد باکس گل رز و اینکه گل رز جاویدان چیست و چه عواملی بر طول عمر گل جاویدان تاثیر میگذارد بنویسیم، […]

دسته گل رز قرمز

   تیترهای مطالب این صفحه: ✔ معنی و نماد گل رز قرمز چیست؟↓ ✔ تاریخچه رز قرمز↓ ✔ گل های رز بر اساس تعداد چه معنی […]